OVLK - Ride for Life (Ondřej Vlk)

Jak můžete pomoct Ondrovi zakoupením mého nářadí? 

  1. Vytvořte objednávku zde na e-shopu nejpozději do 31.12.2023.
  2. Napište do poznámky, že se jedná o objednávku na podporu Ondřeje Vlka.
  3. Veškerý zisk z této objednávky půjde Ondrovi.

 

Znáte Ondru Vlka? Je to cestovatel, dobrodruh a dle mého názoru motorkář v tom pravém slova smyslu. Pro nás běžné smrtelníky, co si žijeme takový tradiční život (práce, bydlení, rodina, dovolená 1-2x za rok) se Ondra může jevit trochu jako mimozemšťan. Myšleno samozřejmě v dobrém :-). Jezdí si po světě na motorce, když mu dojdou peníze, tak se někde na chvíli zastaví, něco si přivydělá a pokračuje dál ve své cestě.

Ač jsem nikdy podobnou cestu nepodnikl, sledování Ondry mi připomíná, že k tomu aby byl člověk šťastný, stačí možná mnohem méně, než si myslíme. Tito lidé nehromadí majetky, nehoní se za kariérou, žijí si svůj sen a užívají si život "tady a teď". Proto mi dává smysl Ondru podpořit, protože svým příkladem a svým vyprávěním nám ukazuje i jiný možný způsob života na opačné straně zeměkoule.


Nejnovější Ondrovo film z cesty kolem Nového Zélandu

Jak můžete pomoct Ondrovi zakoupením mého nářadí? 

  1. Vytvořte objednávku zde na e-shopu nejpozději do 31.12.2023.
  2. Napište do poznámky, že se jedná o objednávku na podporu Ondřeje Vlka.
  3. Veškerý zisk z této objednávky půjde Ondrovi.

Zakoupením všech mých výrobků do 31.12.2023 podpoříte Ondru napřímo. Veškerý můj zisk z Vaší objednávky půjde Ondrovi na účet. Je to samozřejmě u každého produktu trochu jiné, tak ať se v těch číslech nezamotáme, budu to počítat jako 50 % z ceny bez DPH u všech mých výrobků. A je jedno, zda se bude jednat o drobnost, nebo o velkou vyvažovačku. 

Pár konkrétních příkladů:

 

Jak to v praxi bude fungovat?

Pro Vás jako zákazníka se nic nemění. Zboží objednáte standardně přes e-shop a pouze do poznámky k objednávce mi napíšete, že se jedná o objednávku na podporu Ondry Vlka. Já pak 1.1.2024 všechny tyto objednávky s poznámkou sečtu, udělám z nich 50%, a tyto peníze pošlu v jedné platbě Ondrovi na účet. Ondra tento příjem bude muset pravděpodobně zdanit 15 % a bude to vyřízené. 

Mohu nakoupit na firmu?

Ano, obdržíte standardní fakturu a můžete si odečíst DPH nebo si dát fakturu do nákladů.

Platí to na všechno zboží?

Platí to na všechno zboží, co vyrábím. Vyvažovačky, osy, narážeče, klíče, adaptéry, hodiny z brzdových kotoučů atd. Tedy na všechno zboží, které má pod názvem uvedeno značku motopripravky. Neplatí to např. na gufera Tourmax, oleje Motorex atd. 

 

Hodiny s motivem Ondřeje Vlka

Pokud chcete Ondru podpořit částkou 615 Kč a navíc byste si rádi pořídili produkt, který Vám tuto podporu bude připomínat, můžete si pořídit hodiny s jeho motivem za cenu 1490 Kč vč. DPH zde.

Koupit hodiny s motivem OVLK

Kde Ondru sledovat a dozvědět se o něm více?

Ondra se tento rok vrátil na chvíli do ČR z Nového Zélandu a Gruzie. V prosinci 2023 se chystá opět odletět na Nový Zéland, kde plánuje strávit pár let a jezdit po Zélandu na KTM EXC 500.

Ondru můžete sledovat na facebooku, instagramu nebo na youtube.  Případně pokud máte 30. listopadu čas od 20:00 a nemáte Prahu daleko, stihnete ještě jeho poslední přednášku před odletem na Nový Zéland.