Motiv na míru - hodiny z brzdového kotouče

2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Dostupné za 7 dní
Expresní výroba
Můžeme doručit do:
12.10.2023
Možnosti doručení

Ocelové hodiny z brzdového kotouče s vlastním motivem na míru.

Detailní informace

Nářadí pro motorkáře
Nářadí pro motorkáře
Vyrábíme nářadí a přípravky pro opravu motocyklů.
Originální výrobky
Originální výrobky
Nabízíme vlastní výrobky originální konstrukce.
Vyrobeno v ČR
Vyrobeno v ČR
Vývoj i výroba probíhá v naší dílně v podhůří Krušných hor.

Detailní popis produktu

Přemýšlíte o originálním dárku pro motorkáře? Vyrábíme poctivé hodiny z brzdových kotoučů, které mají ve středu motiv motorky. Nejčastěji kupované motivy máme skladem (cross, cestovní enduro, supersport atd.), ovšem umíme vyrobit do týdne motiv na míru s libovolnou motorkou.

Motivy na míru

K vámi vybranému motivu umíme dopsat jméno, přezdívku nebo věk. Umíme vyrobit hodiny s libovolnou motorkou nebo s logem Vaší firmy. Výroba hodin se poté prodlouží o cca 1 až 2 týdny a cena za hodiny s motivem na míru je 2 490 Kč.

Níže vidíte pár ukázek, co jsme vyráběli pro naše zákazníky.

 

Velikost hodin

Hodiny jsou z největšího běžně dostupného brzdového kotouče, mají průměr 32 centimetrů. Pokud nemáte po ruce metr, vezměte si standardní papír velikosti A4 a k delší straně papíru připočítejte 2 centimetry.

Dárkové balení

Hodiny posíláme ve 2 krabicích. Vnější pevná krabice slouží jako ochrana při přepřavě a vnitřní čistá a nepolepená krabice se vám bude hodit, pokud budete chtít hodiny zabalit a darovat. Součástí balení je i baterie DURACELL, kvalitní hmoždinka a vrut.

Jak probíhá výroba?

Kotouče si necháváme vyrábět v Teplicích speciálně pro tyto hodiny. Surovou ocel přebrousíme, pozinkujeme a opět přebrousíme z obou stran. Na 3D tiskárnách vytiskneme středové motivy a všechny drobné plastové prvky hodin a vše do sebe nalisujeme a snýtujeme. Osadíme strojkem QUARTZ, našroubujeme zlaté kovové ručičky a hodiny jsou připravené k odeslání.

 

Ostatní motivy v nabídce

Jak vyrábíme hodiny z brzdových kotoučů?

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
RB Avatar autora | 5.2.2023
Úžasná práce , precizní propracování … děkuji