Hodiny z brzdového kotouče - motiv na míru

2 490 Kč 2 057,85 Kč bez DPH
Vyrobíme do 48 hodin (dodání do Vánoc)
Můžeme doručit do:
7.12.2022

Ocelové hodiny z brzdového kotouče s vlastním motivem na míru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Protože se primárně zaměřujeme na výrobu nářadí, tak jsme tyto hodiny vyrobily stejně, jako náš ostatní dílenský sortiment. Jsou ocelové, těžké a bytelné. Myslete na to, až je budete připevňovat na zeď. Jestli vám spadnou na zem, tak rozbijí to, na co dopadnou :-). 

Motivy na míru

K vámi vybranému motivu umíme dopsat jméno, přezdívku nebo věk. Umíme vyrobit hodiny s libovolnou motorkou nebo s logem Vaší firmy. Výroba hodin se poté prodlouží o cca 1 až 2 týdny a cena za hodiny s motivem na míru je 2 490 Kč.

Níže vidíte pár ukázek, co jsme vyráběli pro naše zákazníky.

 

Velikost hodin

Hodiny jsou z největšího běžně dostupného brzdového kotouče, mají průměr 32 centimetrů. Pokud nemáte po ruce metr, vezměte si standardní papír velikosti A4 a k delší straně papíru připočítejte 2 centimetry.

Dárkové balení

Hodiny posíláme ve 2 krabicích. Vnější pevná krabice slouží jako ochrana při přepřavě a vnitřní čistá a nepolepená krabice se vám bude hodit, pokud budete chtít hodiny zabalit a darovat. Součástí balení je i baterie DURACELL, kvalitní hmoždinka a vrut.

Jak probíhá výroba?

Kotouče si necháváme vyrábět v Teplicích speciálně pro tyto hodiny. Surovou ocel přebrousíme, pozinkujeme a opět přebrousíme z obou stran. Na 3D tiskárnách vytiskneme středové motivy a všechny drobné plastové prvky hodin a vše do sebe nalisujeme a snýtujeme. Osadíme strojkem QUARTZ, našroubujeme zlaté kovové ručičky a hodiny jsou připravené k odeslání.

 

Ostatní motivy v nabídce

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: